Ticimax Destek Merkezi

Ne arıyorsunuz?

Anasayfa, Banner, blok vb. Alanlarda Kullanılması Gereken Resim Ölçüleri Nedir?

Animasyon, blok, içerik, footer, ürün resimleri, kısacası e-ticaret sitenizde yer alan ve resim kullanacağınız alanlar için standart bir ölçü mevcut değildir. Bunun sebebi ise seçtiğiniz standart temalara göre ve blok yerleşimlerine göre ilgili ölçülerin değişebiliyor olmasıdır. Resim alan ölçüleri için destek ekiplerimizden bilgi alabilirsiniz. Eğer e-ticaret siteniz için özel bir tasarım kullanıyorsanız sitenizin tasarımına göre sonraki düzenlemelerinizde kullanılması gereken ilgili resim ölçüleri bilgilerini tasarımcınızdan almanız gerekmektedir.

Standart temalarda anasayfa animasyon alanına göz atalım. Aşağıda ki ekran görüntüsünde çift blok kullanılmaktadır. çift blok kullanıldığı için alan biraz daha daraltılmış bir görünüme sahip olmaktadır.

**** Ancak sağ blokları kaldırdığınızda anasayfa/vitrin alanı daha genişleyerek aşağıda yer alan örnek görünüme sahip olur ve bu durumda animasyonunuzu yeniden boyutlandırmanız gerekmektedir.

****kullanacağınız temalar için ilgili resim ölçüleri konusunda destek ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Bu içerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : info@ticimax.com
© 2005-2019 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.