Ana sayfa ürün göstermek için ürün eklerken anasayfanızda yani vitrin alanında sergilemek istediğiniz ürünleri seçmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz ürünleri rastgele ya da istediğiniz sırada gösterebilirsiniz. Bu işlemler için aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

1) Ürünler>ürün yönetiminden ana sayfanızda sergilemek istediğiniz ürünleri seçerek sağda yer alan kısa yol iconu yardımı ile ürünü vitrinde sergile olarak işaretlemelisiniz. Ardından seçtiğiniz ürün vitrinde sergilenecektir. 


2) Anasayfada sergilenen ürünlerinizin sıralamasını düzenlemek içinse birinci seçeneğiniz ''vitrinde rastgele ürün göster'' seçeneğidir, bu manuel düzenlemenize bakmaksızın ziyaretçilerinize her girişlerinde anasayfadaki ürünlerin sırasını karıştırarak gösterir. Bu model hali hazırda varsayılan olarak gelir, diğer seçeneğiniz olan manuel sıralama içinse varsayılan olarak tanımlanan rastgele sıralayı pasif etmeniz gereklidir. Bu işlem için ayarlar>genel ayarlar>ürün yönetimi sekmesinden ''vitrinde rastgele ürün göster'' parametresini pasif etmeniz yeterlidir. Ardından manuel düzenleme için ürünler>gelişmiş sıralamayı kullanabilirsiniz.Tut-sürükle yöntemiyle sıralamanızı gerçekleştirebilirsiniz.