Ticimax Destek Merkezi

Aradığınız konuyla ilgili hazır dökümanlara hızlıca ulaşmak için anahtar kelime girebilirsiniz.

ex - Blok İçerik Yönetimi

Sitenizin blok alanlarında görünmek üzere yapacağınız yazılı ya da görsel çalışmalarınızı, Tasarım > Blok İçerik Yönetimi > Yeni Ekle (  ) yolunu izleyerek oluşturabilirsiniz. Daha önceden oluşturduğunuz bloklar da Tasarım > Blok içerik yönetiminde listelenecektir. Daha sonra isterseniz bu blokları tekrar düzenleyebilir (  ) veya silebilirsiniz (  ).Oluşturduğunuz blok içerikleri aynı zamanda Tasarım > Blok Yönetimi > Mevcut Modüller listesine de otomatik olarak eklenecektir. İçerik hazır olduktan sonra bu alana gelerek tasarımınıza uygun şekilde sağ blok, sol blok, orta alt blok veya orta üst blok alanlarına tut-sürükle-bırak yöntemi ile yerleştirme yapabilirsiniz.

Yeni Ekle (  ) butonuna tıkladıktan sonra sizi aşağıdaki görseldeki gibi bir sayfa karşılayacaktır. Sayfada işaretli alanlara göre içeriğinizi oluşturabilirsiniz. Eğer HTML kod bilginiz var ise editör sayfasında HTML kısmına geçiş yaparak ()  ikili - üçlü bloklar gibi özgün içerikler de oluşturabilirsiniz. 

 

 

 

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : info@ticimax.com
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.