EKSTRA ÜRÜN BİLGİLERİ

Sitenizde ürün detay sayfasında kargo bedava, %100 müşteri memnuniyeti gibi fiyat bilgilerinin altında gözükecek görseller  eklemek isterseniz; Ürünler > Ekstra Ürün Bilgileri alanından içerik hazırlayabilirsiniz. Bu alandan eklediğiniz görselleri istediğiniz üründe paylaşarak ürün detayında gösterebilmektesiniz. Ürünü niteleyen, satışı arttırmaya yardımcı olacak kullanıcı değerlerini eklemenizi öneririz. Bunlar, Kargo, Fiyat, Ödeme avantajı vb, Gıda satışı yapıyorsanız; Organik, Taze vb, elektronik ürün satışı yapıyorsanız; 2 yıl garantili, ücretsiz değişim, yerinde servis vb. bilgiler ekleyebilirsiniz.

Yeni Ekle butonuna () tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir ekran sizi karşılayacaktır.

Öneri olarak çok yüksek boyutlarda görseller eklememenizi öneririz. Örneğin 50x50px, 30x60px ya da 16X16px gibi ölçüler idealdir.
Ürüne Ekstra Bilgi Atama : Ürünlerin detay sayfalarında görünecek ekstra bilgilerini tek tek ürün detaya girerek ya da
toplu ürün işlemlerinden ekleyebilirsiniz.

Tek tek atama :
Ürünler > Ürün Yönetimi > İlgili Ürünün Düzenle Sayfası > Diğer Özellikler Sekmesi > Ürün Ekstra Bilgiler kısmında yukarıda oluşturduğunuz tüm görseller görünecektir. Seçip kaydettiğiniz tüm görseller ürün detaya eklenecektir.


Toplu Ürün İşlemlerinden atama :

Ürünler > Toplu Ürün İşlemleri sayfasına gelin ve filtre alanında görselleri toplu olarak eklemek istediğiniz ürünleri listeleyin. Daha sonra başlık bölümünden istediğiniz görseli seçin ve Ekstra Ürün Bilgisine Ekle işaretleyip kaydedin. Aynı yöntem ile ekstra bilgiyi ürün detaydan kaldırabilirsiniz.

.    Sitedenizde örnek görünüm şu şekilde olacaktır;