Ürün detay tabları ya da sekmeleri ürün sayfanızı zenginleştiren ve ürününüz ile alakalı ödeme, yorum, ürün açıklama vb. tüm bilgilerin yer aldığı sayfadır. Ürün detay sekmeleri ürününüzün satışındaki en büyük yardımcılardan biridir. Eksik olan ürün açıklaması ya da olmayan, belirtilmememiş ödeme bilgileri vb. noktalar ziyaretçilerin dikkatini çekmekte ve ürünü satın alma ya da almama kararlarını etkilemektedir. Bu bakımdan ürün detay sayfasınızı zenginleştirmeniz ve yeterince bilgi eklemeniz oldukça önemlidir. 

Ticimax'ın ekstra ürün detay tab ekleme özelliği ile ürün detay sayfalarınızı ekstra bilgiler ile doldurabilir ve ziyaretçilerinize ürününüz hakkında daha kapsamlı bilgiler sunabilirsiniz.  Yeni ekleyeceğiniz ürün detay tablarına da resim, dosya ya da video ekleyebilirsiniz.

 

**Standart Ürün Detay Tabları ürün özellikleri, yorumlar, ödeme seçenekleri ve ürün önerilerinden oluşmaktadır. Aşağıda ki örnek ürün detay görünümündeki gibi ek olarak eklenen ürün detay tabları ile (iade koşulları&Tanıtım ) yeni bir alan daha oluşturarak iade koşulları, kullanım koşulları,  ürün hakkında video vb. bilgileride ekstradan ekleyebilirsiniz.** Admin panelden kolay bir şekilde tek adımda tüm ürünlere eklenen tablar sonrasında istediğiniz herhangi bir üründen kaldırma ve tekrar ekleme imkanı sunmaktadır.