Kendilerine ait 360 derece fotoğraf teknolojisini geliştiren ve uygulayan, profesyonel fotoğraf hizmeti veren sektörün lider firması olan Fotometrik360 ile iş ortaklığımız ile 360 derece fotoğraf ve diğer  hizmetleri için özel fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

E-ticaret'te satın alma kararının  yaklaşık %44'ünü  ürün fotoğralarının etkilediğini düşünürsek, ürün fotoğrafları bir e-ticaret sitesinin en önemli noktasıdır diyebiliriz.E-ticaret sitenizde ürün fotoğraflarınız profesyonel olmayan bir çekim ile çekilmiş ve ham hali ile sitede yer alıyorsa, bu kullanıcıyı olumsuz yönde etkileyecektir. Güven yaratmak ve ziyaretçilerinize sitenize önem verdiğinizi göstermek adına ürün fotoğraflarınızın mümkün olduğunca profesyonel olmasına ve ürünlerinizi en iyi yansıtacak şekilde düzenlenmesine dikkat ediniz.İşte bu noktada size Fotometrik360'ın profesyonel fotoğraf çekimini öneriyoruz.

Fotometrik360, markanızı ve ürününü anlayarak,ürünlerinizi en iyi şekilde görünecek şekilde ürünü fotoğraflandırır ve düzenleme işlemlerini yapar, ayrıca 360 derece fotoğraf hizmeti ile de kullanıcılarınza farklı bir deneyim yaşatarak rakiplerinizden bir adım öne çıkmanızı sağlar.

Fotometrik360 ve Ticimax işbirliği ile Ticimax kullanıcılarına özel indirimli fiyatlarla profesyonel fotoğraf hizmetlerinden hemen faydalanabilirsiniz.

Fotometrik360 hakkında detaylı bilgi ve iletişim için>> www.fotometrik360.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.