Garanti Bankası ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde 31 Ekim 2016 tarihine kadar, alt yapımızı kullanan müşterilere özel,  Garanti E-Ticaret ürünleri "Sanal POS, Güvenli Ortak Ödeme Sayfası ve 3D Secure" ilk sene için ücretsiz.

 

ÖNEMLİ

  • Anlaşma kapsamında Sanal POS başvurunuz için bağlı olduğunuz ya da size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek başvuruda bulunmanız gerekmektedir.
  • Garanti E-Ticaret ürünlerine ilk sene ücretsiz sahip olabilmek için, başvuru aşamasında şube yetkililerine sanal mağazanızın mutlaka Ticimax tarafından hazırlandığı bilgisini paylaşmalısınız. Aksi takdirde ücret tahakkuk edecektir.
  • Yeni Ticimax müşterileri ve Garanti Sanal POS kullanmayan mevcut Ticimax müşterileri Garanti E-Ticaret ürünleri için ilk sene ücretsiz kampanyasından yararlanabilir.
  • Mevcut Garanti Sanal POS üye işyerleri mevcut Garanti E-Ticaret ürünleri için ilk sene ücretsiz kampanyasından yararlanamaz.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için yeni bir üye işyeri tanımlanması gerekmekte olup, Garanti Bankası Üye İşyeri Değerlendirme sürecinin olumlu tamamlanmış olması gerekmektedir.

Garanti E-Ticaret ürünleri hakkında bilgi ve destek için 444 0 339/7 arayabilir ya da eticaret@garanti.com.tr üzerinden iletişime geçebilirsiniz.