Genel Ayarlar 

8.9.2. versiyonu ile birlikte Genel Ayarlar alanında bir takım geliştirmeler ve değişiklikler yapılmıştır. Detaylar için tıklayınız.

Genel Ayarlar alanı e-ticaret siteniz ile alakalı iletişim, vitrin, ödeme ayarları gibi tamamlayıcı özelliklerin seçimini yaptığınız ve hazırladığınız alandır. 

Firma Bilgileri;

Firmanız ile alakalı bilgilerin girişlerini yapacağınız alandır. Buraya gireceğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasına özen gösteriniz. Eksik ya da yanlış iletişim bilgileri müşteri tarafında bir güvensizlik yaratabilir. Bu da satışla sonuçlanmayak işlemlere neden olabilir.

 Ödeme Ayarları ;  Ödeme ayarlarını seçeceğiniz alandır.  Kullanmak istediğiniz ödeme seçenekleri aktif etmeniz gereklidir. Garanti pay, Garanti bankasının yeni çıkarmış olduğu bir ödeme uygulamasıdır, Bu uygulama sanal pos alt yapısının olduğu tüm paketlerimizde mevcuttur yalnız bu uygulamayı kullanmak için bankanız ile görüşüp ayarlarını yapılandırmalısınız ve 3D açık olması da gereklidir. 

 Paypal ile ödeme; kullanmak için paypal ile görüşüp hesap açtırmanız ardından paypal mail adresinizi sisteme tanımlanız ve ödeme tipini aktif etmeniz gereklidir.

Min. Alışveriş Tutarı, alışverişlerinide bir sınırlama koymak isterseniz Min.alışveriş uyarısı koyabilirsiniz ve bu uyarıyı bir metin ile kullanıcılarınıza verebilirsiniz.

Ödeme Adımında Sepet Boşalt; bu seçeneği aktif olarak tutmanız durumunda, müşterileriniz ödeme adımını tamamlamadan bu alandan ayrılırsa sepet otomatik olarak silinir. Bu durumun olmaması için bu seçeneği pasif olarak tutabilirsiniz.

Cayma Hakkını Göster; Kullanıcı isterse siparişi iptal edebilir, bu e-ticaret kanunu için olması gereken bir uyarıdır. Bunu aktif olarak tutmanızı öneririz.

Sipariş Ayarları;  sipariş özeliklerini seçebileceğiniz alandır.