E-ticaret sitenizin başarılı olmasının en büyük araçlarından biride Pazaryerleridir. Pazaryeri entegrasyonu ile ürünleriniz daha fazla kişiye ulaşacak ve marka bilinirliğiniz bu sayede artacaktır. Bu kanallardan kazanacağınız müşterileri aynı zamanda kendi sitenize de çekerek sadık müşteriler kazanabilirsiniz.

Ticimax'ın gelişmiş e-ticaret altyapısı ile hiçbir aracı olmadan tek panel üzerinden pazaryerleri ile kolay ve hızlıca entegrasyonlar tamamlanmaktadır.

Gittigidiyor Entegrasyonu

Bir eBay iştiraki olan Türkiye'nin en güçlü e-ticaret sitelerinden Gittigidiyor, güçlü müşteri kitlesi ve zengin ziyaretçi trafiği ile çokça tercih edilen pazaryerlerinden biridir. Ticimax Gittigidiyor Entegrasyonu ile Ticimax panelindeki ürünlerinizi kolayca GittiGidiyor'a ekleyebilir , stoklarınızın her iki tarafta da daima güncel olarak kalmasını sağlayabilirsiniz.

Gittigidiyor entegrasyonu için müşteri temsilciniz ile görüşerek tek adımda entegrasyon işlemini yaptırabilir, güvenle ürünlerinizi daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz. Teknik ekiplerimize danışarak entegrasyon konusunda her zaman ücretsiz destek alabilirsiniz.

  • Aracısız tek panel üzerinden ürünlerinizi aktarırsınız,

  • Tek panel üzerinden stoklarınızı kontrol edersiniz,

  • Stoklar eşzamanlı olarak her iki alandan da düşer,

  • Zaman ve maliyetten tasarrruf edersiniz,

  • Ürünlerinizi Gittigidiyor üzerinden 11 milyondan fazla kişiye ulaşırsınız.