E-ticaret sitenizin başarılı olmasının en büyük araçlarından biride Pazaryerleridir. Pazaryeri entegrasyonu ile ürünleriniz daha fazla kişiye ulaşacak ve marka bilinirliğiniz bu sayede artacaktır. Bu kanallardan kazanacağınız müşterileri aynı zamanda kendi sitenize de çekerek sadık müşteriler kazanabilirsiniz.

Ticimax'ın gelişmiş e-ticaret altyapısı ile hiçbir aracı olmadan tek panel üzerinden pazaryerleri ile kolay ve hızlıca entegrasyonlar tamamlanmaktadır.

 Hepsiburada Entegrasyonu

Hepsiburada 1998 yılından itibaren hizmet veren Türkiye'nin en güçlü e-ticaret sitelerinden biridir. Hepsiburada son yıllarda hayata geçirdiği pazaryeri özelliği ile birçok firmaya ve e-ticaret sitesine çok avantajlı bir dünya sağlamaktadır.  Hepsiburada'nın sadık müşteri kitlesine hitap ederek,  satışını yaptığınız ürünleri, markaları, hepsiburada.com üzerinden daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz ayrıca yeni bir e-ticaret sitesi iseniz hepsiburada.com entegrasyonu ile markanızın bilinirliğini çok daha kısa bir sürede sağlayabilirsiniz.

Hepsiburada entegrasyonu için müşteri temsilciniz ile görüşerek tek adımda entegrasyon işlemini yaptırabilir, güvenle ürünlerinizi daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz. Teknik ekiplerimize danışarak entegrasyon konusunda her zaman ücretsiz destek alabilirsiniz.

Hepsiburada Entegrasyonu Avantajları,

 Aracısız tek panel üzerinden ürünlerinizi aktarırsınız,

Tek panel üzerinden stoklarınızı kontrol edersiniz,

Stoklar eşzamanlı olarak her iki alandan da düşer,

Zaman ve maliyetten tasarrruf edersiniz,

Siparişlerinizi tek panelden takip edip, tek panel üzerinden faturalandırırsınız,

Hepsiburada.com'un 7 milyonun üzerindeki üyelerine ulaşırsınız.