Sahte Kapıda Ödeme Siparişlerine Son!

Kapıda Ödeme Onay Sistemi 

Kapıda ödeme yöntemi kredi kartı ile ödeme yönteminin ardından en çok tercih edilen ödeme yöntemidir ancak iade oranı diğer ödeme yöntemlerine göre daha fazladır. E-ticaret alt yapımızı kullanan firmaların kapıda ödeme yöntemindeki bu tür nedenlerden dolayı yaşanan iade sorunlarını en aza indirgemeye yardımcı olacak bir modül geliştirdik. 

Kapıda ödeme onay sistemi, kapıda ödeme ile sipariş verdikten sonra 2 tip onay yöntemi ile müşterinizden ödeme ile ilgili bir onay alır bunlar;

SMS onaylı sistem; SMS entegrasyonu gerektiren bu onay modelde, müşteriniz kapıda ödeme ile siparişini verdikten sonra onay sayfasına yönlendirilir. Bu sayfada cep telefonu numarasını girdikten sonra sms ile onayı seçerek onay mesajı almayı tercih edebilir, cep telefonuna gelen onay kodunu onay sayfasında ilgili alana girdikten sonra sipariş ödemesi onaylı olarak siparişini tamamlayabilir.

 


Müşteri hizmetleri ile onay sistemi ; Müşteriniz  kapıda ödeme ile siparişini verdikten sonra onay işlemi için kendisini aramanızı tercih edebilir bu durumda Müşteri hizmetleri beni arasın  seçeneği ile cep telefonu girildikten sonra ilgili onay seçeneği seçilir ardından admin panelinize yer alan Telefonla Onay Bekleyen Ödemeler alanına düşer, siz müşteriyi aradıktan ve sipariş onayı aldıktan sonra siparişi onaylandı durumuna getirerek, sipariş özeti tablosunda da güncellenmesini sağlayabilir ve sipariş olarak geçebilirsiniz.**Telefon numarası istenen alanda yer alacak olan numara faturalandırma alanıa girilen iletişim telefonundan direkt sistem tarafından ayrıca çekilmektedir. İlgili numarayı yeniden düzenleme için de bu alan kullanılabilir.  


Admin paneli onay alanı görünümü;  Eğer, onay seçeneklerinden herhangi biri seçilmeden sipariş tamamlanırsa, ilgili sipariş direkt Telefonla onay bekleyen siparişler alanına düşmektedir.


Kapıda Ödeme onay sistemi fiyat bilgisi için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.