Ticimax Destek Merkezi

Ne arıyorsunuz?

Sanal Pos Ayarları

Kredi kartı ile satış için iki yöntem bulunmaktadır. İsterseniz birebir bankalar ile görüşerek sanal pos sözleşmesi yapabilirsiniz. Bu şekilde kurulum yapılırsa sadece sanal pos kurulan banka üzerinden taksitli ödeme alabilirsiniz. Diğer kredi kartları sadece tek çekim çalışacaktır. Eğer tek tek bankalar ile anlaşmak yerine birden fazla bankayı içeren sistemler ile anlaşırsanız o aracı firmanın kabul ettiği tüm kartlar üzerinden taksitli alışveriş sağlayabilirsiniz. Bu firmalar; Hepsipay, PayU, iPara, Iyzico, PayByMe, PayTR, Paynet, BKM, Paycell, Telr, Cardtek'tir.

Ödemelerin hangi sistemden üzerinden alınacağını belirledikten ve banka / firma ile sözleşmenizi yaptıktan sonra Ayarlar > Genel Ayarlar > Ödeme Ayarları > Kredi Kartı Ödeme parametresini aktif etmeniz gerekmektedir.

Daha sonra bu linkte yer alan sanal pos kurulumu dokümanlarını takip ederek sanal posu sisteme tanımlayabilirsiniz. Eğer kurulum işlemini yapamazsanız açacağınız destek talebi ile teknik destek ekibimiz de sizin yerinize kurulumu yapacaktır.

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : info@ticimax.com
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.