Toplu resim yükleme modülü ile ürün resimlerinizi stok koduna, barkod numarasına ya da ürün ID'sine göre yükleyerek ürünleri ve resimleri eşleştirebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ürün isimlerinin ve resim isimlerinin arka planda eşleşebilmesi için aynı olması gerektiğidir.   

Bu işlem için destek ekiplerimiz ile görüşmeniz gereklidir. Destek ekiplerimiz ilgili çalışma konusunda sizleri yönlendirecek ve işlemin başarı ile tamamlanmasını sağlayacaklardır.

Bir diğer yöntem ise excel ile aktarma, excel ile yükleyi seçince karşınıza örnek bir excel dosyası çıkacaktır. Toplu resim yükleme paneline geldikten sonra  excel ile yükle butonuna tıklayıp örnek excel dosya alanından örnek excel dosyamızı indirebilirsiniz.İndirme işlemini tamamladıktan sonra excel'i açtığınızda ürün adı alanına İD dosya adı alanına eklemiş olduğunuz resim isminizi yazmanız gerekmektedir.

Resimlerinizi eklerken ürün barkoduyla resim isminin aynı olması gerekmektedir.Yeni toplu resim yükleme işlemi gerçekleştirmeden destek ekibimize bilgi verdiğiniz taktirde herhangi bir sorun olmaması adına yedeğiniz alınacaktır.