Türkiye'nin Yeni Ödeme Çözümü Hepsipay ve Ticimax İşbirliği

Doğan Online bünyesinde kurulan ve ödeme çözümleri sunan Hepsipay, Şubat 2016'da 6493 numaralı kanun kapsamında Ödeme Ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri Ve Elektronik Para Kuruluşları lisansını almıştır.

Türkiye'nin öncü finansal teknoloji şirketlerinden Hepsipay'in öncelikli hedefi en yeni teknolojileri, ödeme özelliklerini, yüksek hızı finans dünyasına taşıyarak, işletmelere ve tüketicilere kolay ulaşılır ve güvenilir hizmetler sağlamaktır.

Hepsipay, Türkiye'nin en büyük e-ticaret sitesi Hepsiburada'nın %100 iştirakidir, Hepsiburada'nın 15 senelik e-ticaret tecrübesinden de faydalanarak güvenli ödeme çözümleri sunmaktadır. Güvenliğin yanı sıra Hepsipay, üye işyerlerine ertesi güne varan ödeme seçenekleri sunarak, KOBİ'lerin ödeme ile ilgili en büyük sıkıntısına çözüm getirmiştir. Üstelik, tüm bankaların sanal posunu tek sözleşmeyle ve sabit fiyat fırsatı sunarak her banka için ayrı sözleşme, ayrı pos hesabı ve komisyon oranları ile çalışmanın getireceği operasyonel maliyeti ve iş yükünü ortadan kaldırmıştır.

Hepsipay ve Ticimax entegrasyonun da tamamlanması ile birlikte Ekim ayı itibariyle Hepsipay artık Ticimax müşterilerinin de tercih edebileceği bir ödeme çözümü haline gelmiştir. Ticimax altyapısı ile çalışan web sitelerine yalnızca birkaç saat içerisinde Hepsipay entegrasyonu yapılabilmektedir.