Ürünlere Sıralı Yüzde İndirim Kampanyası, etiket modeli ile çalışan ve sepete eklenen her ürün için ayrı ayrı indirim yapmanızı sağlayan bir kampanya modelidir. Bu kampanya modelini sepette müşterilerinize ek indirimler sağlamak için kullanabilirsiniz. E-ticaret sitenizin performansını arttırmak için bayram, anneler günü, yılbaşı vb özel günlerde farklı kampanya kurguları yaparakta sepet oranlarınızın yükseltmesine yardımcı olabilirsiniz. 

Ürünlere Sıralı Yüzde İndirim Kampanyası oluşturmak için öncelikle ürün yönetimi>etiket yönetimi alanından etiket oluşturmak gerekli, etiketleri renk kodu ile oluşturabilirsiniz ya da herhangi bir kategori ya da marka adınına kullanabilirsiniz bu gibi durumlarda etiketinizin arama motorlarında ki görünümü için SEO alanlarınıda  içeriğe uygun şekilde doldurabilirsiniz. 

 Etiket oluşturduktan sonra kampanya ilgili etiketi ya da etiketleri kategori, marka ya da belirli bir ürüne tanımlamak için ürün yönetimi >toplu ürün işlemlerini kullanabilirsiniz. Toğlu ürün işlemleri ile tek adımda yukarı belirttiğimiz alanlara etiketleri kolayca tanımlayabilirsiniz. 

 

Etiket tanımlamanın ardından kampanya>Ürünlere Sıralı Yüzde İndirim Kampanyasından kampanya oluşturmaya başlayabilirsiniz. 

*Kampanyanızın tanımını girmeniz gerekli , tanım sitenizde herhangi bir alanda görünmeyecektir yalnızda admin panelde ayırt etmeniz için kullanılan başlıktır.

*Kampanyanın uygulanmasını istediğiniz etiketi seçmeniz gerekli

*Min. Sepet tutarı belirleyerek kampanya için kural koyabilirsiniz. Min. sepet tutarı yazmak istemezseniz 0 olarak geçebilirsiniz.

*Min. ürün adedi sepete atılan ürün ad. geçerli olacak ürün adedir.

*İndirim oranları ise ekle yardımı ile indirim oranı alanlarını ekleyebilirsiniz. 1.2.3. ürün şeklinde çoğaltabilir ve her üründe yapacağınız indirim oranlarını belirleyebilirsiniz.

*Kampanyanın geçerli olacağı başlangıç ve bitiş tarihlerini belirleyerek kampanya kurgusunu sonlandırabilirsiniz. Kampanya bitiş tarihi sona erdikten sonra kampanya otomatik olarak pasif hale gelecektir.