Mağaza modülünde yeni düzenlemeler yapıldı.

Mağazalarımızın parametreye bağlı olarak iletişim sayfasında gösterilmesi sağlandı. Mağaza modülünü kullanan siteler artık genel ayarlar bölümünden tek bir parametre ile mağaza listelerini iletisim sayfalarında sergileyebilecekleridir. **Mağaza modülünü henüz kullanmıyorsanız detaylı bilgiyi müşteri temsilcinizden alabilirsiniz.

 

Üye giriş ekranı yenilendi.

Hızlı üyelik sayfası üye giriş sayfasına eklenerek, ziyaretçilerinize direkt sitenize üye olma imkanı sağlanmıştır.

 

Kapıda ödeme alışveriş limiti eklendi.

Kapıda ödeme alışveriş limiti ile birlikte kapıda ödeme siparişleri için belirli bir alışveriş limiti belirleyebiliyorsunuz.  Bu limiti ayarlar> ödeme ayarlarından belirleyebilirsiniz.

Tedarikçi yönetimi alanı yenilendi.

Tedarikçi yönetimi alanına tedarikçi eklerken SEO meta bilgileride girebileceğiniz alanlar eklenmiştir. Tedarikçilerinizin bilgilerine göre anahtar kelime, başlık ve açıklama ekleyerek SEO yapılandırmanızı yapabilirsiniz.

 

Sipariş durumunu toplu değiştirme eklendi.

Sipariş durumlarını tek tek güncellemek yerine tek adımda toplu olarak güncelleme yapabileceğiniz düzenleme yapıldı. Artık Check box ile işaretleme yaparak birden fazla siparişin durumunu toplu olarak güncelleyebilirsiniz.

Hediye çeki uyarıları yenilendi.

Hediye çekinin kullanım durumunda herhangi bir hata alındığında artık hediye çekinin kullanılamama nedeni uyarı mesajları ile gösterilmektedir.

Örnek 1; Sepette hediye çekine tanımlı kategoriden olmadığından hediye çekinin kullanmaya çalışıldığında verilen uyarı.

Örnek 2; Başka üyeye tanımlı hediye çeki kullanılmaya çalışıldığında verilen uyarı.