Ticimax Destek Merkezi

Ne arıyorsunuz?

Xml Çıktı Ayarları

Bayileriniz sizin ürünlerinizi kendi sitelerine toplu olarak ekleyabilir ve güncel stok kontrolü yapabilirler.Bu işlemi yapabilmeleri için Entegrasyonlar > Xml Çıktı Ayarları bölümünden Xml oluşturmanız gerekmektedir. Xmlde gitmesini istediğiniz ürünleri Kategori-Tedarikçi ve Marka olarak istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz. Oluşan linki bayinize vermeniz ürünlerin çekilebilmesi için yeterli olacaktır.

Yeni Ekle butonuna () bastığınızda sizi aşağıdaki şekilde bir sayfa karşılayacaktır. Görselde belirtildiği şekilde ayarlamalarınızı yaptıktan sonra Kaydet () butonuna tıkladığınızda ilgili xml ilk sayfadaki listeye yeni bir ID numarası ile eklenecektir. Xml Adresi alanına tıklayarak Xml'inizi tek link olarak ya da fazla ürününüz varsa (ürünler, ürün kategorileri, ürün resimleri, kategoriler ve markalar parçalara ayrılmış olarak) beş link şeklinde de bayilerinize iletebilirsiniz.

Bu İçerik Faydalı Oldu Mu?
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : info@ticimax.com
© 2005-2018 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.