PDF dokümanı için lütfen tıklayınız...
Footer alanına ekleyeceğiniz ek linkler  ya da blok yönetimine sayfalar eklemek için sayfa yönetimi modülünü kullanabilirsiniz. 

Sayfa yönetimi ile yapabilecekleriniz;

**SEO optimizelerinizi iyileştirmek için içerik sayfaları ekleyebilirsiniz.(örn; sıkça sorulan sorular, ürünlerle alakalı bilgiler, hakkımızda vb.)

**Kampanyalarınız ile alakalı şartlar için sayfalar hazırlayabilirsiniz.

**Footer alanında yer alan içerikleri yönlendirmek için sayfalar hazırlayabilirsiniz.

**Sayfanıza resim, video gibi ek bilgilerde ekleyebilirsiniz. ..

Modüller>Sayfa yönetiminden yeni ekle diyerek yeni sayfanızı oluşturabilirsiniz...

 

 

**SEO TİTLE;  Google arama sonuçlarında görünen Mavi renk ile belirtilen başlık, Arama motoru ayarlarınızı yapılandırırken başlık karakterinizi 70 karakter ile sınırlı tutmanız önerilmektedir nedeni ise 70 Karakter üstü başlıkların tamamının Google tarafından okunmadığı söylenmektedir.

SEO DESCRİPTİON; Google aramalarında görünen başlığın hemen altındaki  2 satırlık alan ise "açıklama" yani "description" alanıdır. Bu alanı düzenlerken sayfa açıklamanızı içerikle alakalı bir şekilde girmenizi ve max. 160 karakterle açıklamanızı sınırlandırmanız önerilmektedir.

SEO KEYWORDS:  Sayfanız ile alakalı arama terimlerini gireceğiniz alandır, anahtar kelimelerinizi virgül ardından boşluk ekleyerek 255 karakter olarak girişlerin yapabilirsiniz. Örn; ''bayan giyim, bayan giyim modelleri, bayan kol çantaları vb''

 ... Footer alanına eklemek için Tasarım ayarlarına gelerek Footer alanına oluşturduğunuz sayfaları ekleyerek  başlık seçimi yaparak  yardımı ile sayfaların linklerini vermeniz yeterlidir.

... Footer'a eklemek yerine bir animasyona ya da bir blog görselinede ilgili içerik linkini verebilirsiniz.