SAYFA YÖNETİMİ

Sayfa yönetimi alanını kullanarak sitenizin en alt kısmında yer alan footer alanında ya da istediğiniz herhangi bir alanda kullanmak üzere içerikler hazırlayabilirsiniz. Örneğin; Garanti & İade Koşulları, Sıkça Sorulan Sorular, Hakkımızda, İletişim, X Kampanyasının Kullanım Şartları vb. sayfalar hazırlamak isterseniz, Modüller > Sayfa Yönetimi alanını kullanabilirsiniz.

Açılan ekranda var ise daha önceden oluşturduğunuz sayfalar listelenecektir. Bu sayfaları tekrar düzenleyebilir ( ), aktif/pasif (  ,  ) durumlarını değiştirebilir, isterseniz sayfayı tamamen silebilir ( ), bu sayfanın altında görünmesini istediğiniz ürünler var ise bu ürünleri seçebilir veya sayfanın sırasını değiştirebilirsiniz.


 

Yeni ekle butonuna () bastığınızda sizi aşağıdaki görsel yer alan sayfa karşılayacaktır. Görselde belirtilmiş olan bilgiler ile birlikte sayfanızı oluşturabilirsiniz.

 

 

Kaydet ( ) butonu bastıktan sonra yeni bir id numarası sayfanız oluşacak ve ilk ekrandaki listeye eklenmiş olacaktır. Bu sayfayı siteniz üzerinde görüntülemek için sayfanın tanımına tıklamanız yeterlidir. Sayfa tarayıcıda yeni bir sekmede açılacaktır. Sayfanın Url bilgisini istediğiniz bir alanda kullanmak üzere bu sekmeden kopyalayabilirsiniz. 

SİTENİN FOOTER ALANINA SAYFA URL'ini TANIMLAMA 

Modüller > Sayfa Yönetimi alanından oluşturduğunuz sayfanın URL'sini kopyaladıktan sonra  Tasarım > Tasarım Ayarları > Footer Tasarımı alanına gelin ve URL'in bağlanacağı yazıyı fare ile seçtikten sonra Hyperlink Manager'a (  )  tıklayın.  Açılan sayfaya bir önceki görselle belirtildiği gibi kopyaladığımız URL'i yapıştırın. Tamam' tıklayın ve sayfanın en alt kısmından kaydetmeyi () unutmayın.