Üye Raporları

 

Yönetim panelinizden Raporlar > Üye Raporları alanından aşağıdaki raporlara ulaşabilirsiniz;

 1. 1- En Fazla Sipariş Veren Üyeler

  Bu rapor ile belirli bir tarih arasında en çok sipariş veren üyelerinizi aşağıdaki örnek ekran görüntüsünde olduğu gibi filtreleyerek raporlayabilirsiniz.

 2. 2- Üye Anket Raporu

  Bu rapor ile Modüller > Anket Yönetimi üzerinden hazırladığınız ve Tasarım > Blok Yönetimi üzerinden yayımladığınız anketleri filtreleyebilir ve ziyaretçilerinizin anketlerinize verdikleri cevapları inceleyebilirsiniz. Örnek ekran görüntüsü aşağıda yer almaktadır.


 3. 3- Yeni Üyelikler

 4. Bu rapor ile belirli tarihler arasında almış olduğunuz yeni üyelikleri aşağıdaki örnek olduğu gibi raporlayabilirsiniz. 5. 4- Üye Sipariş Raporu

 6. Üye sipariş raporu ile görmek istediğiniz tarih aralığında hangi üyeniz kaç defa ve hangi tutarda sipariş verdiğini inceleyebilirsiniz. Örnek ekran görüntüsü aşağıdadır. 


 7. 5- Üye Giriş Raporları

 8. Üye giriş raporları ile belirleyeceğiniz tarihler arasında sisteminize login olan üye sayılarını aşağıdaki ekran görüntüsünde yer aldığı gibi inceleyebilirsiniz.

 9. 6- En Çok Puan Toplayan Üyeler

 10. En çok puan toplayan üyeler raporu ile aşağıdaki örnekte olduğu gibi en çok puan toplayan üyeleriniz bar grafiği olarak raporlanacaktır.


   

  7- Üyelik Kaynakları Raporu

 11. Üyelik kaynakları raporu ile hangi tarihler arasında hangi kaynaklar üzerinden üyelik aldığınızı raporlayabilirsiniz. Örnek ;

  8- Müşteri Tavsiyeleri

 12. Müşterilerinizden gelen tavsiyeleri bu rapor altında görüntüleyebilirsiniz.
  9- Üye Hedef Raporu
  10- Giden Mail Yönetimi
 13. Giden mail yönetimi sayfası üzerinde sistemden herhangi bir şekilde müşterilerine atılan tüm otomatik mailler tutulmaktadır. id, ekleme tarihi, sipariş ya da üyeye göre filtre yaparak giden mailleri listeleyebilir, sipariş detayına, üye detayına ve mail detayına ulaşabilir. İsterseniz aynı maili tekrar gönderebilirsiniz. Örnek ekran görüntüsü aşağıda yer almaktadır.

 14. 11- Üye Sepet Raporu

 15. Üye sepet raporu ile Üye ID, Üye Adı, Üye Soyadı, Üye Maili, Üyelik Tarihi, Son Giriş Tarihi ve Sepet Eklenme Tarihine göre üye sepetlerini filtreleyerek listeleyebilirsiniz. Eylemlerden sepet detayına ya da üye detayına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 16. 12- Arkadaş Davet Raporu

 17. Arkadaş davet raporu ile ilgili modüle ilişkin kullanım bilgileri inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi listeleme için filtreler yapabilir ve Davet Eden Üye Adı, Davet Edilen Üye Adı, Davet Bilgi, Davet Edilen Üye Olmuş Mu, Davet Eden Kazandığı Puan, Davet Edilen Kazandığı Puan, Puan Tipi, Davet Tipi ve Davet Tarih bilgilerine göre raporu inceleyebilirsiniz.